Wtryskarki dwukomponentowe | HURMAK

Wtryskarki dwukomponentowe

Hurmak / Wtryskarki / Wtryskarki z wtryskiwaniem dwukolorowym

Wtryskarki dwukomponentowe – profesjonalny sprzęt na miarę Twoich potrzeb

Szanowni Państwo, światowy lider w produkcji wtryskarek HÜRMAK Plastik Otomotiv Makine Imalat Sanayi A.S. posiada w swojej ofercie wtryskarki dwukomponentowe.

To wyjątkowy produkt w kategorii wtryskarek, który opiera się na innowacyjnych metodach działania. Jeśli szukają Państwo nowatorskich rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Parę słów o nas

HÜRMAK Plastik Otomotiv Makine Imalat Sanayi A.S. to firma założona w 1969 roku, która szybko stała się znana i rozpoznawana na całym świecie. Dziś Hürmak to lider przemysłu tworzyw sztucznych w Turcji, ale nie tylko. Firma opracowała profesjonalne metody pracy i zyskała renomę. Doceniono profesjonalizm i jakość produkowanych wtryskarek. Fakty mówią same za siebie – wtryskarki dwukomponentowe i dwupłytowe wyprodukowane przez Hürmak sprawdziły się już wielokrotnie, uchodząc na rynku za maszyny solidne i wytrzymałe. Hürmak to marka o mocnej pozycji i jakości, która zobowiązuje!

Wtryskarki dwukomponentowe od Hürmak

Wtryskarki dwukomponentowe to innowacyjne rozwiązanie dla Twojej firmy. Na czym polega nowatorski mechanizm ich działania? Wtryskiwanie dwukolorowe polega na integralnym połączeniu wypraski z dwóch części różniących się od siebie kolorem, właściwościami bądź strukturą. Nasze wtryskarki produkowane są w konfiguracjach równoległych i prostopadłych, poziomych i pionowych. Wykonujemy również maszyny do wtrysku mieszanego. Wtryskarki dwukomponentowe są bezpieczne w obsłudze – jak wszystkie wtryskarki od HÜRMAK Plastik Otomotiv Makine Imalat Sanayi A.S. Nasze wtryskarki dwykomponentowe zawierają proporcjonalne zawory dla prędkości i ciśnienia, gwarantują cichą pracę pompy i silników oraz wydajną chłodnicę oleju.

Wtryskarki dwukomponentowe z gwarancją bezpieczeństwa

Pracę urządzeń tego typu można łatwo kontrolować dzięki sygnalizacji przegrzania oleju hydraulicznego i możliwości monitorowania temperatury oleju hydraulicznego. Ponadto w urządzeniach dwupłytowych da się bezpośrednio kontrolować siłowniki zamykające, a dzięki temu można monitorować rzeczywistą siłę zamykania i dostosować ją do własnych wymagań. Nasze wtryskarki dwukomponentowe powstają z najlepszych materiałów, a w procesie produkcji uczestniczą najlepsi profesjonaliści. Jeśli interesuje Państwa zakup urządzeń tego typu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

78-320 Połczyn Zdrój,
ul. Kościuszki 5

+48 503 147 024
+48 531 979 626

hurmak@ hurmak.pl
www. hurmak.pl

NIP: PL6722086416
REGON: 366534583

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i wtryskarek do tworzyw sztucznych, zapisz się na naszą listę odbiorców.