Wtryskarki do tworzyw sztucznych - atrakcyjna cena | HURMAK

Wtryskarki do tworzyw sztucznych

Hurmak / Wtryskarki

Wtryskarki do tworzyw sztucznych firmy Hurmak

Wytrzymałość, doskonała jakość i solidność wykonania – oto trzy cechy, które powinny spełniać odpowiednie wtryskarki do tworzyw sztucznych. Jako firma produkująca tego typu sprzęt, Hurmak dokłada wszelkich starań, aby każdy model wtryskarki cechował się jak najwyższą jakością wykonania. W tym celu wciąż rozwijamy swoje możliwości, stosując innowacyjne technologicznie rozwiązania. Dbałość o szczegóły i stawianie jakości ponad ilością, doprowadziły produkty naszej marki do miejsca, w którym znajdujemy się obecnie. Modele firmy Hurmak stanowią jedne z najchętniej kupowanych sprzętów na rynku tureckim.
Seria ECO

Seria ECO

Seria ECO to nasza główna, tradycyjna seria maszyn z kolanowym układem zamykania. Składa się z jedenastu różnych modeli z siłą zamykania od 100 do 750 ton.

Zobacz więcej
Seria Zenith

Seria ZENITH

Seria Zenith to innowacyjne maszyny z dwupłytowym układem zamykania. Seria obejmuje siedem różnych modeli z siła zamykania od 200 do 1000 ton.

Zobacz więcej
Wtryskarki do bakelitu

Wtryskarki do bakelitu

Nasze wtryskarki do bakelitu są produkowane specjalnie na zamówienie klienta wraz z dostosowanymi parametrami oraz charakterystyką sprzętu.

Zobacz więcej
Wtryskarki niskociśnieniowe

Wtryskarki niskociśnieniowe

Wtryskarki niskociśnieniowe są szeroko stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, obronnym, elektronicznym, do produkcji AGD, przewodów itp.

Zobacz więcej
Wtryskarki z wtryskywaniem dwukolorowym mieszanym lub niemieszanym

Wtryskarki z wtryskiwaniem dwukolorowym mieszanym lub niemieszanym

Wtryskiwanie dwukolorowe polega na integralnym połączeniu wypraski z dwóch części różniących się od siebie kolorem, właściwościami bądź strukturą.

Zobacz więcej
Manipulatory

Manipulatory

Hurmak Polska posiada w swojej ofercie manipulatory Zephyr, w zależności od potrzeb klienta posiadamy manipulatory trzy- jak i czteroosiowe, niezależnie od aplikacji manipulator możemy wyposażyć w chwytak bądź ssawki.

Zobacz więcej

Profesjonalne wtryskarki z serii ECO oraz ZENITH

W asortymencie posiadamy zróżnicowane wtryskarki, które różnią się od siebie ze względu na przeznaczenie i możliwości. Jedną z najpopularniejszych i jednocześnie tradycyjnych już serii produktów jest seria ECO. Maszyny tego typu posiadają kolanowy układ zamykania, a w jego skład wchodzi aż 11 modeli z siłą zamykania od 100 do 750 ton. Kolejną istotną serią jest ZENITH, czyli propozycja innowacyjnych wtryskarek z dwupłytowym układem zamykania. Wśród nich znajduje się 7 zróżnicowanych modeli, które obejmują siłę zamykania od 200 do 1000 ton. W naszej ofercie obecne są produkty przystosowane do wielu dziedzin przemysłu. Wszystkie firmy z branży tworzyw sztucznych znajdą u nas dokładnie to, czego potrzebują.

Wtryskarki do plastiku, bakelitu, niskociśnieniowe, z wtryskiwaniem dwukolorowym

Każda dostarczana przez nas wtryskarka do tworzyw sztucznych cechuje się wysoką wytrzymałością i precyzją wykonania. Firma Hurmak działa już od 1969 roku, dzięki czemu niejednokrotnie mieliśmy okazję udowodnić jakość stosowanych rozwiązań i umocnić swoją pozycję niekwestionowanego lidera tureckiego przemysłu tworzyw sztucznych. Wśród naszego asortymentu można znaleźć również specjalną wtryskarkę do bakelitu, którą wytwarzamy zgodnie z wymaganiami klienta, dopasowując jednocześnie właściwe parametry i charakterystykę sprzętu. Kolejnym rodzajem produktu są wtryskarki niskociśnieniowe do klejów termotopliwych, często wykorzystywane w przemyśle elektronicznym, obronnym, motoryzacyjnym, AGD itd.

Poznaj budowę wtryskarki niskociśnieniowej

Wtryskarka niskociśnieniowa posiada specjalną budowę, dzięki której nie doprowadza do uszkodzenia podzespołów elektronicznych. Oprócz tego, cały proces wtryskiwania zapewnia izolację od czynników zewnętrznych (pyłu czy wody). Innym proponowanym przez nas modelem są wtryskarki z wtryskiwaniem dwukolorowym mieszanym lub niemieszanym. W tym przypadku zasada działania polega na integralnym połączeniu wypraski z dwóch części różniących się od siebie kolorem, strukturą albo właściwościami. Dostarczamy modele zarówno w konfiguracjach prostopadłych i równoległych, jak i pionowych oraz poziomowych. Poza tym, wytwarzamy także maszyny do wtrysku mieszanego.

Wybierz wtryskarki od renomowanego producenta. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Ergonomia i precyzja są głównymi zaletami, które charakteryzują nasze wtryskarki. Cena produktów również jest dla naszych klientów istotną kwestią, dlatego proponujemy sprzęt, który jest zarówno doskonały jakościowo, jak i dostępny w korzystnych warunkach cenowych. Jako polski przedstawiciel tureckiego producenta maszyn, istniejącego na rynku już od dziesięcioleci, oferujemy produkt, który już niejednokrotnie umocnił swoją pozycję na rynku. Wypierając tańsze, znacznie gorszej jakości odpowiedniki, wciąż kładziemy silny nacisk na zadowolenie oraz zaufanie naszych użytkowników. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi maszynami, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

78-320 Połczyn Zdrój,
ul. Kościuszki 5

+48 503 147 024
+48 531 979 626

hurmak@ hurmak.pl
www. hurmak.pl

NIP: PL6722086416
REGON: 366534583

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i wtryskarek do tworzyw sztucznych, zapisz się na naszą listę odbiorców.