Wtryskarki hybrydowe | HURMAK

Wtryskarki hybrydowe

Hurmak / Wtryskarki / Wtryskarki hybrydowe

Innowacyjne wtryskarki hybrydowe. Postaw na wysoką wydajność

Firma Hurmak to jeden z liderów w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu tworzyw sztucznych. Oferowane przez nas wtryskarki hybrydowe cechują się niezawodnością i wysoką jakością, dzięki czemu wśród naszych klientów znajdują się najbardziej renomowane firmy na rynku. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych marek produkujących tego typu sprzęt? Przede wszystkim ogromna wytrzymałość oraz solidność wykonania. Wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój i obecność na rynku tworzyw sztucznych sprawiły, że cieszymy się szerokim uznaniem na tureckim rynku. Ten wysokiej jakości sprzęt jest dostępny również w Polsce, gdzie stanowi idealną alternatywę dla zachodnioeuropejskich firm oferujących podobny produkt.

Wtryskarki hybrydowe proponowane przez markę Hurmak to synonim dobrej jakości. Posiadają serwoelektryczny napęd układu plastyfikującego. Wśród naszych produktów tego typu, najważniejszą kategorią produktów jest model ZENITH, czyli nowoczesne modele z dwupłytowym układem zamykania. Celem, który przyświeca naszej firmie, jest stawianie jakości ponad ilością. Właśnie dlatego inwestujemy na ciągły rozwój i pomimo kolejnych sukcesów, nie spoczywamy na laurach. Poza wtryskarkami hybrydowymi, wśród proponowanych przez nas produktów znajdą Państwo wiele zróżnicowanych, interesujących i innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest nasza główna, tradycyjna już seria ECO z kolanowym układem zamykania.

Wtryskarki hybrydowe marki Hurmak. Twoja inwestycja w najlepszą jakość

To oczywiście nie wszystko – w ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu. Nasze wtryskarki hybrydowe zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności w przetwórstwie każdego przedsiębiorstwa. Stanowią więc połączenie siły i dynamiki, pozwalając na osiągnięcie wyjątkowo ekonomicznych i efektywnych rozwiązań. Poza serią ECO i ZENITH, wśród naszych produktów znajdują się również inne modele, stworzone z myślą o tworzywach sztucznych: wtryskarki do bakelitu, które produkujemy specjalnie na zamówienie klienta; modele z wtryskiwaniem dwukolorowym mieszanym lub niemieszanym; wtryskarki niskociśnieniowe, specjalnie dostosowane do użytkowania w różnych gałęziach przemysłu: elektronice, AGD, motoryzacji, systemach obrony, czy przewodach.

Wtryskarki hybrydowe marki Hurmak to inwestycja w wysoką jakość wykonania, solidność i niezawodność działania. Każdy produkt jest tworzony w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniczne. Pozwala to nam na proponowanie najlepszych na rynku rozwiązań, z których skorzystało do tej pory wiele uznanych firm. Stosowane przez nas metody produkcji zapewniają precyzję i zwiększenie wydajności każdego przedsiębiorstwa. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje o naszym sprzęcie do tworzyw sztucznych, zapraszamy do subskrypcji newslettera. Zapewniamy, że u nas każdy znajdzie dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.

78-320 Połczyn Zdrój,
ul. Kościuszki 5

+48 503 147 024
+48 531 979 626

hurmak@ hurmak.pl
www. hurmak.pl

NIP: PL6722086416
REGON: 366534583

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i wtryskarek do tworzyw sztucznych, zapisz się na naszą listę odbiorców.