Aktualności | HURMAK

Aktualności

Hurmak / Aktualności

Hürmak Polska na Warsaw Industry Week - relacja.

Warsaw Industry Week jest jednym z największych wydarzeń dedykowanych dla branży przemysłowej w tej części Europy, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowej obróbki metalu, tworzyw drewna i w wielu innych branżach. W listopadzie tego roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

Firma Hürmak Polska zaprezentowała na Warsaw Industry Week, 180-tonową wtryskarkę Hürmak serii ECO. Na naszym stoisku przedstawiliśmy również chillery przemysłowe firmy Itech Cooling System UK, która jest naszym nowym partnerem biznesowym, a już od stycznia 2018 firma Hürmak Polska będzie wyłącznym dystrybutorem produktów Itech Cooling System UK na rynku Polskim.

Itech Cooling System UK jest turecką firmą zajmującą się produkcją szerokiego asortymentu maszyn z dziedziny chłodnictwa przemysłowego. W ofercie Firmy Itech możemy znaleźć miedzy innymi: Chillery chłodzone wodą ze zintegrowanym termostatem lub bez, chłodnie wentylatorowe, chillery chłodzone powietrzem, termostaty, regulatory proporcjonalne temperatury i przepływu, dynamiczne regulatory temperatury przepływu i wiele innych.

Poniżej zapraszamy na krótką videoprezentacje z tego wydarzenia.

78-320 Połczyn Zdrój,
ul. Kościuszki 5

+48 503 147 024
+48 531 979 626

hurmak@ hurmak.pl
www. hurmak.pl

NIP: PL6722086416
REGON: 366534583

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i wtryskarek do tworzyw sztucznych, zapisz się na naszą listę odbiorców.