Aktualności | HURMAK

Aktualności

Hurmak / Aktualności

Pierwsza środkowo-europejska konferencja przetwórców tworzyw sztucznych.

myCEPPI

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na nasze stoisko podczas Pierwszej środkowo-europejskiej konferencji tworzyw sztucznych, która odbędzie się w malowniczej miejscowości Siófok na Węgrzech 14-15 Września.

Organizatorem konferencji jest serwis myCEPPI, który zajmuje się dogłębną analizą cen rynkowych tworzyw sztucznych w środkowej i centralnej Europie, natomiast głównym sponsorem jest firma Hürmak.

Pierwsza środkowo-europejska konferencja przetwórców tworzyw sztucznych została zorganizowana aby ułatwić kontakt między przedsiębiorstwami działającymi w tym sektorze. Spotkanie to ma na celu usprawnienie komunikacji, dającej szanse na wdrożenie nowych projektów i pomysłów, co pozwoli na pobudzenie rynku tworzyw sztucznych w środkowej i centralnej Europie. Wkrótce zapraszamy na relacje z konferencji a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę organizatora myCEPPI.

78-320 Połczyn Zdrój,
ul. Kościuszki 5

+48 503 147 024
+48 531 979 626

hurmak@ hurmak.pl
www. hurmak.pl

NIP: PL6722086416
REGON: 366534583

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i wtryskarek do tworzyw sztucznych, zapisz się na naszą listę odbiorców.